Sprzedaż komputerów:
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment używanych laptopów już od 350 zł. Laptopy są kompletne i wyposażone w baterię oraz ładowarkę wraz z zainstalowanym oprogramowaniem, co umożliwia natychmiastową pracę już po zakupie. W sprzedaży posiadamy również komputery PC, tablety, telefony i inną elektronikę.

Serwis urządzeń IT:
Kompleksowa naprawa urządzeń IT, zaczynając od usterek oprogramowania: naprawa, reinstalacja, konfiguracja systemów Windows, Android, Linux po uszkodzenia mechaniczne: wymiany gniazd ładowania, USB, jack, naprawy płyt głównych, reballing, wymiany układów BGA. Na każdą wykonaną usługę udzielamy gwarancji.

Serwis tabletów, telefonów i konsol:
Naprawa uszkodzonych gniazd zasilania, wgrywanie oprogramowania, wymiana wyświetlaczy i dotyków, wymiana modułów wifi, wymiana baterii oraz inne naprawy nie wymienione.

Wynajem komputerów i laptopów:
Prowadzimy wynajem sprzętu IT w tym laptopów i komputerów. Dla klientów pozostawiających laptop do naprawy w serwisie istnieje możliwość wynajęcia laptopa na czas naprawy w cenie 79 zł. Samo wynajęcie komputera to koszt 79 zł na okres 7 dni, ceny dłuższego wynajmu są ustalane indywidualnie.Cena wynajmu komputerów dla firm, wraz z wsparciem IT jest ustalana indywidualnie w zależności od potrzeb i ilości wynajętego sprzętu.

Obsługa i wsparcie IT:
Zajmujemy się również wsparciem klientów indywidualnych jak i biznesowych z zakresu IT.
W celu poznania szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Tworzenie stron WWW:
Budowa prostych stron WWW wraz z domeną i utrzymaniem na naszym serwerze.